O 360world.pl

360world.pl to część zespołu rKonik z siedzibą w Lublinie specjalizująca się w fotografii dookolnej miejsc oraz przedmiotów. Zespół 360world.pl działa również z Google wykorzystując technologię Street View do tworzenia wirtualnych wycieczek dla właścicieli firm.

360world.pl jest doświadczonym zespołem wykorzystujący technologię zdjęć sferycznych od końca 2010 roku. Pierwsze publikacje ukazują się w czerwcu 2011 roku. Dzięki zebranemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną realizację jak i najwyższą jakość prac. Fotografia sferyczna, którą proponujemy naszym klientom nie dotyczy wyłącznie miejsc w firmie. Dokładamy wszelkich starań, aby uchwycić jak najlepiej wydarzenia z imprez firmowych jak i rodzinnych.

360world.pl oferuje również tradycyjną fotografię, jednocześnie współpracujemy przy tworzeniu stron internetowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie pomóc klientowi wdrożyć najnowsze rozwiązania, które pomogą firmie wzmocnić obecność w internecie. W działaniu stawiamy na niestandardowe rozwiązania. Takie podejście zapewnia lepsze dopasowanie się do specyficznych wymogów klienta.

Profesjonalna biznesowa fotografia 360world.pl obejmuje szeroki zakres kategorii biznesowych. 360world.pl utrzymuje profesjonalne kontakty z każdym klientem, z którym współpracowali i ma nienaganną  historię doskonałej obsługi i pięknych zdjęć. Jeżeli chcesz zobaczyć ich osobiście, odwiedź zakładkę kontaktu by umówić się na spotkanie.